KAHRAMANMARAŞ EKİNÖZÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SÖZLÜ SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRETMENLERİMİZİN SINAV YERLERİ

18/12/2016 tarihinde Asli Öğretmenliğe Geçiş Sınavına giren ve Sözlü Sınavına da girecek aday öğretmenlerimizin Sınav Giriş Tarihi, Sınav Giriş Yeri ve Sınav Giriş Saati bilgilerinin bulunduğu listeler İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerimize gönderilmiştir. Sözlü Sınavına girecek aday öğretmenlerimizin İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri İnsan Kaynakları (Hizmetiçi Eğitim) Birimleri ile ertibata geçerek belirtilen yer ve zamanda hazır bulunmaları gerekmektedir.   Not : Kadrosu başka ilde bulunan ve ilimizde sözlü msınavına girecek aday öğretmenlerimizin İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnsan Kaynakları (Hizmetiçi Eğitim) Birimi ile ertibata geçmeleri (344 216 46 55) gerekmektedir. 
SÖZLÜ SINAVINA GİRECEK ADAY ÖĞRETMENLERİMİZİN SINAV YERLERİ

22-12-2016

 

 

 

 

18/12/2016 tarihinde Asli Öğretmenliğe Geçiş Sınavına giren ve Sözlü Sınavına da girecek aday öğretmenlerimizin Sınav Giriş Tarihi, Sınav Giriş Yeri ve Sınav Giriş Saati bilgilerinin bulunduğu listeler İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerimize gönderilmiştir.

Sözlü Sınavına girecek aday öğretmenlerimizin İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri İnsan Kaynakları (Hizmetiçi Eğitim) Birimleri ile ertibata geçerek belirtilen yer ve zamanda hazır bulunmaları gerekmektedir.

 

Not : Kadrosu başka ilde bulunan ve ilimizde sözlü msınavına girecek aday öğretmenlerimizin İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnsan Kaynakları (Hizmetiçi Eğitim) Birimi ile ertibata geçmeleri (344 216 46 55) gerekmektedir. 

Hükümet Konağı Kat 2/Ekinözü/Kahramanmaraş - 0 344 481 23 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.