KAHRAMANMARAŞ EKİNÖZÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürü Cebrail TAŞDEMİR’in Yıl Sonu Mesajı

Geleceğimizi İnşa Eden Çok Kıymetli Öğretmen Arkadaşlarım, Sevgili Öğrencilerimiz ve Saygıdeğer Velilerimiz, Sağlık ve başarı dolu bir eğitim yılını daha geride bırakarak 2016-2017 eğitim öğretim yılını tamamlayıp yaz tatiline girmenin huzurunu ve mutluluğunu yaşamaktayız.
İlçe Millî Eğitim Müdürü Cebrail TAŞDEMİR’in Yıl Sonu Mesajı

Geleceğimizi İnşa Eden Çok Kıymetli Öğretmen Arkadaşlarım, Sevgili Öğrencilerimiz ve Saygıdeğer Velilerimiz,

Sağlık ve başarı dolu bir eğitim yılını daha geride bırakarak 2016-2017 eğitim öğretim yılını tamamlayıp yaz tatiline girmenin huzurunu ve mutluluğunu yaşamaktayız.

 

Kıymetli Öğretmen Arkadaşlarım;

Ekinözü eğitim ailesinin temel unsuru olan siz sevgili öğretmenlerimizin, fedakârlık mesleği olan öğretmenlik mesleğini en iyi şekilde yerine getirebilmek için elinizden geleni yaptığınızı ve evlatlarımızı geleceğe hazırlamanın gayreti içinde, bir eğitim yılını daha bitirmenin tatlı ve onurlu yorgunluğunu yaşamaktasınız. Göstermiş olduğunuz bütün gayretleriniz için sizleri canı gönülden tebrik ediyorum. Tatili, dinlenip yeni öğretim yılına hazırlanmak için bir fırsat olarak değerlendirmenizi, tüm sevdiklerinizle sağlıklı ve mutlu bir tatil geçirmenizi dilerim.  

                                                                                                                        

Sevgili Öğrenciler;

Her biriniz başarılı olabilmek için elinizden geleni yaptınız. Emeklerinizin ve başarınızın sembolü olan karnelerinizi büyük bir mutlulukla aldınız. Bu eğitim yılında, daha iyiyi, daha güzeli yakalamaya çalıştınız. Bu çalışmalarınız sonucunda almış olduğunuz karneler, başarı ya da başarısızlığın göstergesi değil, kendinizi daha iyi tanımanız ve hayata hazırlanmanız için size sunulan bir fırsattır. Sizlerden, tatil süresince öncelikle sağlığınızı korumanızı, dinlenmenizi, kitap okuyup sosyal faaliyetlerle vaktinizi verimli bir şekilde değerlendirmenizi istiyorum                   

Saygıdeğer Veliler;

Hepimizin en kıymetli varlıkları ve geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın başarıları kadar başarısızlıklarını da normal karşılamalıyız. Etkili ve doğru yönlendirme, sıkıntıların kaynağına ulaşma ve çözüm yollarını araştırma konularında ilginizi ve desteklerinizi bekliyorum. Evlatlarımızın yetersiz olduğu konuların telafisi için sizlerin eğitimcilerle daha sıkı bir iletişime geçmenizi ve yaz tatilini, çocuklarımıza ulaşmak için altın bir anahtar olarak değerlendirmenizi rica ediyorum. Bu tatil dönemini,  aile bağlarını güçlendirmek, birlikte kaliteli zaman geçirmek için bir fırsat olarak kullanın ve onlarla birlikte kitap okuyun; onlara, sevdikleri kitapları karne hediyesi olarak verin. Onların ruh dünyalarını zenginleştirip birlik ve beraberliğimizin en önemli zenginliğimiz olduğunu vurgulayın.

 

Bu duygu ve düşüncelerle mutlu, sağlıklı, huzur dolu bir yaz tatili geçirmenizi diliyor,  eğitim ve öğretim mücadelesine emeği geçen bütün değerli idareci, öğretmen ve personelimize canı gönülden teşekkür ediyorum.  Evlatlarımızın eğitimi için her türlü fedakârlığı gösteren siz değerli velilerimize de şükranlarımı sunuyor, iyi tatiller diliyorum.

 

 

    Cebrail TAŞDEMİR

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hükümet Konağı Kat 2/Ekinözü/Kahramanmaraş - 0 344 481 23 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.